Eskişehir Medya

Güncel

Magandalar Her Yerde! HALA ÇÖZÜM ÜRETİLEMEDİ

İnönü'de yaşanan parkın talan edilmesinden sonra bir de Tepebaşında park yakıldı. Bugüne kadar yaşanan bu olaylar karşısında kalıcı önlemler alınmadığı gibi faillerin yakalanmaması yada aldıkları cezaların da caydırıcı olmaması ile bu yaşananların ardı arkası kesilmiyor.. 

Şarhöyük mahallesi Bakım Sokakta bulunan Şarhöyük Çocuk Parkında bulunan plastik çocuk oyun grubu, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından ateşe verildi. Park sorumlularının ihbarı üzerine bölgeye gelen itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu alevler söndürüldü.

Şarhöyük’teki bir çocuk parkında bulunan ve ateşe verilen plastik oyuncaklar yanarak kullanılmaz hale gelirken, polis olayın fail veya faillerini arıyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından yaptırılan ardından çocuklara armağan edilen oyun alanı çıkan yangında adeta kül oldu. Akşam saatlerinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerin yanıcı madde atmasıyla sonuçlanan yangın çocuk oyun aletlerinde büyük zarar verdi.


Olay, Şarhöyük Mahallesi Bakım Sokakta meydana geldi. Çocukların oyun oynadığı parktaki aletlerin alev almasıyla birlikte kısa sürede büyüyen yangın itfaiye ekipleri tarafından güçlükle kontrol altına alınabildi. Çıkan yangında şans eseri ölen ya da yaralananın olmadığı bildirildi.


Maddi hasarın meydana geldiği park yangınında oyun aletleri kullanılamaz hale geldi. Olay ile ilgili polis tarafından soruşturma başlatılırken bölgedeki güvenlik kamera görüntülerinin de incelemeye alındığı öğrenildi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber
1782 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar