Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Güncel

Bu İddialar Çok Konuşulur: Yaşlı Bakım Evinde bir kişi intihar etti!

Eskisehirdenhaberler.com internet sitesinin dün yayınladığı haber önümüzdeki günlerde Eskişehirde çok ses getirecek gibi görünüyor. Konuyla ilgili iddialar ve detaylar sitede böyle paylaşıldı..

Eskişehir'de bir belediyeye ait Yaşlı Konuk Evinde kalan bir kişinin intihar ettiği ileri sürüldü.

Eskişehir'den Haberler'e ulaşan bilgilere göre olay birkaç gün önce meydana geldi. Bir belediyeye ait Yaşlı Konuk Evinde kalan bir yaşlı, kendisini pencere kenarına asarak yaşamına son verdi. 

"BÖYLE BİR YERDE BÖYLE BİR OLAY NASIL OLUR?"

Yaşlı Konuk Evinde kalan yaşlılardan birinin hayatına son vermesinin anlaşılması üzerine Yaşlı Konuk Evine giriş-çıkışlar durduruldu. Hayatına son veren yaşlı şahsın çocuklarından birine haber verildi. Hayatına son veren yaşlı kişinin çocuğu Yaşlı Konuk Evi'nde böyle bir hadisenin meydana gelmesine tepki gösterdi ve diğer kardeşlerine olayın mahiyete hakkında açıklama yapılmaması talebinde bulundu. Konuyla ilgili olarak polis ve savcılık rapor tuttu. Ancak olayın kamuoyuna yansımaması için özel gayret gösterildi. 

Konuyla ilgili olarak bugüne kadar açıklama yapmayan ilgili belediyenin sessizliğini sürdürüp sürdürmeyeceği bilinmiyor.

(EH)Gönderen: haber
2181 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar