Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Güncel

Eskişehir Kabına Sığmıyor... PARK SORUNU ARTIYOR

Eskişehir'de uzun yıllardır görmezden gelinin sorunlar artık hayatı olumsuz olarak etkilemeye ve daha daha fazla hissedilmeye başladı. Uzun yıllardır görmezden gelinen alt yapı ve üst yapı sorunları gibi otopark konusundaki yaşanan sıkıntılar için çalışmalar yapılsa da kısa sürede çözüm üretilmesi zor gibi görünüyor. Kentin merkezindeki trafik ve otopark sıkıntıları kentin merkezinin dışına taşmış durumda..

YA BİR ŞEY OLURSA!

Tarihi Odunpazarı bölgesinde park yeri sorunu devam ediyor, sokak araları araçlarla kapanıyor. Vatandaşlar, “Bir şey olursa, ambulans, itfaiye nasıl geçecek” diye endişeli

Can Hacıoğlu – Tarihi Odunpazarı bölgesinde özellikle hafta sonlarında park yeri sorunu had safhaya çıkarken, birçok aracın sokak aralarına park ettiği ve sokakların kapandığı görülüyor. Odunpazarı sakinleri, ahşap evlerin bulunduğu bölgede bir yangın çıkması veya bir olay olması durumunda itfaiye veya ambulans araçlarının geçememesinden endişe ediyor. Trafik sorununun giderek arttığı bölgede, yaşanan bu durumun bölgenin güvenliğini de tehlikeye attığı belirtililerek, yetkililerden bu konuda önlem alınması isteniyor. Sokakların araçlarla kapanması bölgeyi yaya gezen vatandaşları da etkiliyor, sokak aralarından geçmek bulmacaya dönüşüyor.

2eylul.com.trGönderen: haber
2528 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar