Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Güncel

Tramvay kazası, YİNE vatandaş bir saatten fazla mağduriyet yaşadı

Eskişehirdeki tramvay sistemi ile ilgili yapımına başlanıp bitirilmeyen hatlar kadar bir de sistemin temel eksikleri eleştiriliyor. Bu eksiklerden biri de tramvayların diğer bir çok büyük kentlerdeki gibi çift yöne gidemiyor olması. Bu nedenle hatlarda meydana gelen en ufak sıkıntı tüm sistemin işleyişini etkiliyor.  Yine benzer bir durum ve yaşanan kaza sonrası vatandaş mağdur oldular.

Eskişehir'de akşam saatlerinde meydana gelen tramvay kazası nedeniyle Çamlıca hattında bir saatten daha uzun süre tramvaylar çalışamadı.

Tramvayın Çamlıca Hattı Behçet Necatigil durağı yakınlarında yaptığı kaza nedeniyle Çamlıca hattında tramvaylar bir saatten daha uzun süre hizmet veremedi.

Ne olduğunu bilmeden duraklarda soğuk havada bekleyen vatandaşlar acil durum otobüslerinin çalıştırılmamasına ve kendilerine haber verilmemesine tepki gösterdi.

Uluönder ve SSK duraklarında ise Batıkent hattındaki tramvaylarda aşırı yığılmalar yaşandı. Yığılmanan Çamlıca tramvayı bekleyen vatandaşların soğuk havada daha fazla beklememek için Çamlıca'nın belli bölgelerine Batıkent tramvaylarını kullanarak gitme isteğinin etkili olduğu kaydedildi.

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber
16848 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar