Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Magazin

Yalanları YİNE ortaya çıktı!

'Talimatla hamile kalma' olayını CHP'li Özel 2019'da söylemiş
 
CHP'li siyasetçiler son günlerde gündemde olan, hapisteki FETÖ'cü kadınların talimatla hamile kaldığı gerçeğini yalanlamaya çalışırken, kendi Grup Başkanvekilleri Özgür Özel'in, 'FETÖ'cü kadınlar talimatla hamile kalıyor' ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

CHP'li bazı siyasetçiler, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in hapisteki FETÖ'cü "Kadınlar Talimatla Hamile Kalıyor" ifadelerini yalanlamaya çalışıp FETÖ'yü aklamaya çalışırken aynı ifadeleri kendi Grup Başkanvekilleri Özgür Özel'in de FETÖ'cülere karşı kullandığı ortaya çıktı. CHP'li bazı siyasetçilerin, sözde kadın hakları savunuculuğundan dem vurarak yaptığı paylaşım hem FETÖ'cülerin kanıtlanmış bu uygulamasını aklıyor, hem de yine CHP içindeki taciz tecavüzlere sessiz kalıp AK Parti'den gelen açıklamaya ses çıkararak iki yüzlülüklerini gösteriyor.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka'nın paylaşımı:

ÖZGÜR ÖZEL: KADINLAR TALIMATLA HAMİLE KALIYOR

Türkiye KHK Platformları ve Diyarbakır KHK Platformu temsilcileri olarak 26 Ekim 2019 tarihinde CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel'i makamında ziyaret etti. Bu ziyaret esnasında Özel, "Samimi olarak söylemek gerekirse, Cemaat bu ülkeye çok büyük kötülükler yaptı, Atatürkçü subaylara iftira attı, dünya tarihinin en büyük ve tehlikeli örgütü, devletin bir arınmaya ihtiyacı var. Cezaevindeki kadınlar, örgüt talimatıyla hamile kalıyorlar, insanlar işkence var diyorlar, ancak soruyoruz, kimse, bana işkence yapıldı demiyor" ifadelerini kullandı.

Özel'in bu ifadeleri FETÖ sitesinde ağır dille eleştirilmişti:


Ayrıca bu ifadeler sosyal medyada örgütün avukatı olarak bilinen Kemal Uçar tarafından da paylaşılarak yapılan "talimatla hamile kalma" sözünü hiç eleştirmeyip, "İnsanların Meslek hayatlarına karıştınız, Özel hayatlarına bari karışmayın...Ayıptır!" ifadelerini kullandı.


haber7.comGönderen: haberler
670 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar