Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Spor

Eskişehirspor’un Osmanlıspor maçı Emniyet’te!

Osmanlıspor ile kendi sahasında karşılaşacak olan Eskişehirspor'da yönetim istifası sonrasında takımın maça çıkamama sorununın aşılması için destekler hiç beklenmedik yerlerden geliyor.

Nefer Grubu tarafından yapılan açıklamaya göre Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Eskişehirspor'un günlük ihtiyaçlarının karşılanması için talimat verdi, çalışmalara başladı.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

"Eskişehirspor'umuzun sahipsizlikten çaresiz düştüğü şu günlerde her maçımızda bizi yalnız bırakmayan değerli İl Müdürümüz Sayın Engin Dinç büyüğümüz Eskişehirspor'un bu süreçte günlük ihtiyaçlarının karşılanması için talimat verdi ve bugünden itibaren çalışmalara başladılar.


 Spor Güvenlik Şube Müdürlüğünde görevli abilerimiz tarafından kulübün erzak ve maç günü güvenlik ücretini, kumanya ve benzeri ihtiyaçlarını karşılamaya başlamış bulunmaktadır. Önümüzdeki hafta stadyum girişinde kapılarda Eskişehirspor için maddi yardım toplanmasına da öncülük edecekler. En karanlık anlarımızda bizlerin üzerine güneş gibi doğan müdürümüz Engin Dinç nezdinde tüm emniyet güçlerimize teşekkürü bir borç biliriz. Bu kötü günleri hep beraber atlatacağımıza olan inancımız daha da arttı. Teşekkürler Müdürüm, Teşekkürler Spor Şube...


 Yarın maçta tüm Emniyet güçlerimize büyük bir teşekkür borcumuz var."

 

eskisehirdenhaberler.comGönderen: haber
1904 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar