Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Spor

İLHAN VAR KANUNLARI

Göreve geldikten sonra takım içindeki disiplini ön planda tutmaya başlayan Eskişehirspor teknik patronu İlhan Var futbolcuların günün büyük bölümünü tesislerde geçirmelerini istiyor. Daha önce antrenmandan sadece 1 saat önce tesislere gelen oyuncular şimdi 12.30’da öğle yemeği ile giriş yapıp akşam 20.00’de ayrılıyor. Tesislerde kalan oyuncular ise en geç 22.30’da gelmek zorunda.

ÖNCE DİSİPLİN

Eskişehirspor teknik patronu İlhan Var farkını göstermeye başladı.

1 hafta önce takımın başına geçen genç teknik adam İlhan Var ilk olarak kadroda operasyona gitmişti. Ardından oyunculara performansları konusunda uyaran ve işi ciddiye almalarını söyleyen Var  her geçen günde takım üzerinde ağırlığını koymaya devam ediyor. Takımı içindeki disiplini ön planda tutan Var hoca futbolcularına da sürekli uyarı yapıyor.


GÜNÜN BÜYÜK BÖLÜMÜ TESİSLERDE GEÇECEK

İlhan hoca oyuncuların günün büyük bölümünü tesislerde geçirmesinden yana. Daha önce sadece antrenmanlardan 1 saat önce toplanan ve çalıma sonrası dağılan Şimşekler artık 12.30’daki öğle yemeği ile bir araya gelip odalarda dinlenmeye çekiliyor.  Ardından hemen her gün toplantı yapılıp daha sonra antrenmana çıkılıyor. Antrenman sonrası kimse tesisleri terk etmezken topluca akşam yemeği yiyen oyuncular saat 20.00 gibi evlerine dağılıyor. Tesislerde kalanlar ise 22.30’da giriş yapmak zorunda. 


Çift antrenmanlarda ise mesai sabah 09.00’da başlayıp akşam 20.00’de sona eriyor. İlhan hoca ve yardımcıları oyuncuları yakın takibe alırken, kendilerine iyi bakmaları konusunda da sürekli uyarıyor.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haberler
3659 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar