Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Kültür-Sanat

Sömestr Tatilinde Espark’ta K’nex Rüzgarı Esecek

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde 6-14 yaş arasında tüm çocukları K’nex ile eğlenceyi inşa etmeye çağırıyor. 25 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik çerçevesinde K’nex Yapım Atölyesi, robot yarışı, K’force ve Stop Motion Film Atölyesi’nde çocuklar eğlenceye doyacaklar.

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde çocuklara hem eğlenecekleri hem de yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri bir etkinlik sunuyor. 25 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek K’nex etkinliğiyle çocuklar Espark’ta eğlenceyi inşa edecekler. 6-14 yaş arasındaki tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlik, Espark’ın -1. Katında 12:00 -19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Etkinlik alanının atölye bölümünde, çocuklar K’nex Yapım Atölyesi’nde kendilerine verilen kids kutularındaki parçaları bir figür haline getirecekler ve stop motion masasında figürleriyle yarattıkları hikâyeleri animasyon filmine dönüştürebilecekler. K’force atış alanında atış yapacak olan çocuklar, K’nex arenada ise yaptıkları robotları yarıştıracaklar.Gönderen: haber
1392 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar