Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Kültür-Sanat

EFKM’DE ÜÇ GÜNDE DÖRT ETKİNLİK

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi üç günde iki tiyatro oyunu, bir fuar ve bir de ödül töreni olmak üzere toplam dört etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi (EFKM) düzenlediği etkinliklerle şehir ekonomisine ve kültür sanat hayatına değer katmaya devam ediyor. Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi’ni bünyesinde barındıran EFKM’de üç günde dört etkinlik düzenlendi. Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde 21 Ocak Salı günü Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin başrolünde oynadığı Süt Kardeşler isimli komedi oyunu sahnelendi. İzleyiciler tiyatro oyununa yoğun ilgi gösterdi. 22 Ocak Çarşamba günü ise Geleceğe Değer Katan Liderler Ödül töreni gerçekleştirildi.

Etkinliklere on binlerce kişi katılıyor

Aynı gün akşam saatlerinde ise Tamer Karadağlı, Zeyno Gönenç ve Volkan Severcan’ın başrollerini paylaştığı İkinin Biri isimli tiyatro oyunu sahnelendi. 23 Ocak Perşembe günü ise Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi’nde Eskişehir 2’inci Gıda Fuarı açıldı. EFKM’de düzenlenen tiyatro oyunları ve Geleceğe Değer Katan Liderler ödül törenine 2 bine yakın kişi katılırken, Gıda Fuarı’na ise on binlerce iş insanı ve Eskişehirlinin konuk olması bekleniyor.Gönderen: haber
2099 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar