Eskişehir Medya

Ekonomi

Denizli Tümsiad, Eskişehir Tümsiad’ı Ziyaret Etti

TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Denizli Tümsiad Şube Başkanı Kudret Atmaca ve Yönetim Kurulunu İftarda Ağırladı.

Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, yeni seçilen Denizli Tümsiad Başkanı ve ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Engiz, Eskişehir Tümsiad'ın 13 senelik yaptığı faaliyetleri ve üyelerimizin işlerinin ve ihracatının artmasına yönelik planlamaları anlattı.

KOBİ’leremize Sahip Çıkmak Milli Bir Görevdir

Denizli TÜMSİAD Başkanı Kudret Atmaca Engiz'e ve yönetim kuruluna ağırladıkları için teşekkür etti. Tümsiad ailesinin Devletimizin uyguladığı ekonomi politikaları doğrultusunda ülke ekonomisine katkı koymayı amaçladıklarını ifade ettiklerini, günümüzde bilgi ve üretimin hızla geliştiğinin altını çizen ekonomi trend’lerini takip ettiklerini, küresel ölçekte Türkiye’nin layık olduğu yere ulaşması için sanayiciler kadar KOBİ’lere de büyük görevler düştüğünü, bu nedenle KOBİ’lere sahip çıkılmasının milli bir görev olduğunu belirtti.

Eskişehir Tümsiad Başkanı Ali Engiz, ziyaret anısına Denizli Tümsiad Başkanı Kudret Atmaca'ya Osmanlı Padişahı Sultan Abdülhamid Han'ın portresini hediye etti.Gönderen: haber
2047 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar