Eskişehir Medya
Eskişehir Emlak Eskişehir Apartlar

Ekonomi

TÜMSİAD ESKİŞEHİR ÜYE ZİYARETLERİYLE ŞEHRİN SOSYO EKONOMİK İSTİŞARELERİNİ YAPIYOR

Tümsiad Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz,Tümsiad Eskişehir Başkan Yardımcısı Özgür Sürücü ve Tümsiad Eskişehir Şube Danışmanı Rıdvan Arık, Kunt Otomasyon Makina Elektrik Ltd.Şti. Firma sahibi Yasin Kunt’u işyerinde ziyaret etti.
KUNT OTOMASYON İşletme Sahibi Yasin Kunt, Kunt Otomasyon - Makina - Elektrik, Endüstriyel ve Ticari Tesis Projelerinde,
Elektrik, Makina ve Otomasyon alanlarında, en son teknolojiyi kullanarak, profesyonel çözüm
ortağı olmak üzere kurulmuştur. Tasarım ve proje aşamasından, uygulama ve devreye alma aşamalarına kadar yenilikçi çözümler üreterek, maliyet ve kaliteyi dengelemekteyiz.

Hizmetlerimiz PLC Yazılım, Pano İmalatı,Konveyör İmalatı ve Üretim Hattı Kurulumu üzerinedir.
Her biri alanında uzman olan personelimiz ve teslim ettiğimiz projelerin arkasında durabilme gücü, kalite prensibimizi ortaya koymaktadır. Kaliteyi ve iş güvenliğini en üst düzeyde tutabilmek için, alanında gerekli teknik eğitimi almamış personel sahada çalıştırılmamaktadır.

Bu disiplin sayesinde teslim ettiğimiz bütün projelerde kalite ve güvenilirliğimizi ortaya koymaktayız. Kalitemizden ve prensiplerimizden ödün vermeden, güvenilir ve zamanında projeleri hazırlayıp, hizmet sonrası gerekli desteği kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.Firma olarak satışını yaptığımız ürünlerin kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra, hızlı teslimat, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet sunmaya hazırız. Tüm kuruluşlarımızın üretimine katkıda bulunacağına inandığımız ürünleri ve sizin
temininde güçlük çektiğiniz veya teknik danışmanlık gerektiren her türlü teknik malzemeyi uygun fiyat ve kalite garantisi ile Kunt Otomasyon olarak tedarik edeceğimizi garanti ediyoruz dedi.

Başkan Engiz Ziyaret anısına Kunt Otomasyon Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Kunt'a 16 Büyük Türk Devletinin Para Üzerine basılı sembolik Bayraklarını hediye etti.Gönderen: haber
1073 kez okundu

Advertisement

Öne Çıkan Başlıklar